KONST / Litografier / Färglitografi 10717302
nr 1071 7302
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Lökar, 39/250, motivet: 77x60, saknar glas
Kondition: bruksslitage
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2016
kl 18:18:13
27/11 23:57:35
300 kr
28/11 14:50:10
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska